O skupine Hurikán

Členovia skupiny Hurikán
Členovia skupiny Hurikán

Miro Greguš - spev, gitara

Štefan Demčík - spev, gitara

Milan (Pali) Pallaipál - spev, bicie nástroje

Paľo Sekerák - basová gitara, vokály

Michal Rákoci - klávesové nástroje 

a

Ján Greguš - zvukár

Zvukár Janko Greguš
Zvukár Janko Greguš

História našej kapely siaha až do roku 1969 a dozviete sa o nej viac TU. V súčasnosti aktívne pôsobíme prevažne v zemplínskom regióne. Prezentujeme sa najmä vlastnou tvorbou, so zameraním na melodický rock ale v repertoári máme aj gospelové piesne, ktorých počet celkovo presiahol stovku. Staršie sa snažíme dostať do digitálnej podoby ale popritom pracujeme aj na úplne nových skladbách. Vydali sme 3 CD albumy a na svete je už aj ďalší v poradí štvrtý spolupráci so symfonickým orchestrom. Okrem najnovšieho DVD koncertu s orchestrom sme vydali aj niekoľko ďalších koncertov na DVD nosiči zo skoršieho obdobia. Väčšinu koncertov ale aj videoklipy (s najnovším videoklipom "Slzy v daždi") nájdete aj na Youtube, či tu na stránke v sekcii Videá. Z niektorých podujatí si môžete pozrieť aj fotky a ak máte záujem zaspievať si s nami, určite Vás poteší aj stránka, kde nájdete texty k našim piesňam.

Aby sme mohli rozvíjať svoje hudobné aktivity a podporovať rozvoj kultúry v regióne, založili sme Občianske združenie "Hudobná spoločnosť Hurikán", o ktorom sa dozviete viac TU

Za jeden z našich najväčších úspechov považujeme spojenie našich skladieb s orchestrom a zorganizovanie dvoch koncertov v tomto súznení - viac o tom TU.